به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری و رشد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، دکتر مهراد امامی– رئیس بنیاد نخبگان تبریز و دکتر عبدالرضا فلاح- نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، روز دوشنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۱ در بازدیدی از این مرکز از نزدیک در جریان مسائل، دستاوردها، پیشرفت ها و چالش های زیرساختی، بالینی و پژوهشی این مرکز قرار گرفتند.

در این جلسه که با حضور رئیس، معاونین و روسای گروه های مرکز تشکیل گردید، در ابتدا دکتر شهابی ضمن خوش‌آمدگویی به حضار جلسه کلیاتی در رابطه با برنامه های در حال اجرا و آتی مرکز اشاره کردند.

سپس گزارشی از دستاوردهای جدید مرکز، تشکیل ۳ گروه با عنوان گروه توسعه مراکز خدمات بالینی، توسعه آموزش، گروه پژوهش و نیروی انسانی، گروه توسعه فناوری و تجاری سازی و بازار ، عقد تفاهم نامه ها با مراکز تحقیقاتی و مرکز رشد و نیز برنامه ریزی های انجام شده برای ماه های آتی از جمله راه اندازی کامل مرکز نوآوری، راه اندازی اتاق تمیز، طراحی کار آزمایی بالینی حیطه سلول درمانی، توسط قائم مقام مرکز-دکتر پیروز پناه ارائه شد. در ادامه ضمن معرفی و گفتگوی صمیمی با یکایک مسئولان و کارکنان مرکز، از زحمات انها قدردانی به عمل آمد.

در آخر جلسه  دکتر امامی و دکتر فلاح ضمن بازدید از پروژه اتاق تمیز از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفتند.

تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۹/۲۱

There are no comments yet.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).