به گزارش مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی قطب آذربایجان از روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی اولین گردهمایی ملی دانش آموزی با عنوان خلاقیت و شکوفایی  علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی عصر  روز شنبه تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه با حضور دکتر حمیدیه به کار خود پایان داد.

در ابتدای این مراسم دکتر محسنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در برگزاری این کارگاه ابراز امیداوری کرد: مقامات ارشد استان البرز با همت خود بتوانند دانش آموزان این سرزمین را در جهت پیشرفت و دستیابی به استاندارهای حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در سطح دنیا یاری کنند.

دکتر حمیدیه نیز طی این مراسم  کرج را پایتخت دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در حوزه دانش آموزی برشمرد و گفت: ایران در بین کشورهای اسلامی صاحب رتبه اول حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی می باشد و  پیشرفت های آتی کشور عزیزمان ایران در این حوزه به تلاش و کوشش دانش آموزان مستعد و علاقمند بستگی دارد. وی همچنین افزود: پژوهش سرای دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی ملاصدرای کرج می تواند به تربیت دانش آموزان علاقمند در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی بپردازد.

گفتنی است این گردهمایی ملی در دو بخش ترویج و پژوهش در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری در محل پژوهش سرای ملاصدرای کرج برگزار شد. همچنین دستاوردهای حاصل از این کارگاه در دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی که در تاریخ ۲۲ لغایت ۲۴ تیرماه سال جاری در محل سالن اجلاس سران در معرض قرار خواهد گرفت و در نهایت از صاحبان اثرات برتر تجلیل به عمل می آید.

There are no comments yet.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).