به گزارش روابط عمومی مرکز سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی قطب آذربایجان از دفتر فناوری کارآفرینی و تجاری سازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مرکز نوآوری و شتابدهی آذربایجان، دکتر پیمان کیهان ور عضو هیئت علمی دانشکده علوم نوین پزشکی در استارتاپ ویکند تبریز به عنوان یکی از سخنرانان این رویداد سه روزه حضور خواهند داشت.

وی در سخنرانی خود با عنوان نحوه توسعه ایده، به ویژه ایده های استارتاپی با نگاه عملگرایانه به مفهوم نوآوری باز چسبروگ (OIS)خواهد پرداخت. همچنین او به عنوان یکی از سه داور نهایی این رویداد جهت انتخاب برگزیدگان نهایی به همراه استاد حسن اطاعت مدیر عامل شرکت ایده‌های نوین پارسیان و حامد صفر بخشایش بنیانگذار تاکسی یاب آنلاین قونقا  نقش آفرینی خواهد کرد.

قابل ذکر است، کیهان ور، فعال در حوزه توسعه استارتاپ ها بوده و بنیانگذار اولین رویداد جهانی استارتاپ ویکند سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی یا StemUp می باشد؛ که مقرر است برای سومین بار در آذرماه امسال همزمان با جشنواره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی به اجرا درآید. این رویداد برای اولین بار در کشور در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار گشته است.

علاقه مندان به فضای استارتاپی و ارزش آفرینی و نوآوری می توانند با شرکت در این رویداد علاوه بر کسب تجربه نسبت به توسعه ایده خود حضور موثرتری داشته باشند. این رویداد در تاریخ های چهارشنبه تا جمعه ۱۳ تا ۱۵ تیرماه برگزار خواهد گردید.

اطلاعات بیشتر در وب سایت swtabriz.com موجود می باشد.

There are no comments yet.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).