به گزارش روابط عمومی مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی قطب آذربایجان، همزمان با افتتاح نخستین مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور، با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، غرفه دانشجویی نیز برپا گردید.

بخش دانشجویی با هدف اصلی آشنایی دانشجویان با روشهای اهدای سلولهای بنیادی از  حدود ۵ ماه قبل با حمایتهای دکتر موثق پور و دکتر کیهان ور با عضویت داوطلبانه ۱۰ نفر از دانشجویان پزشکی  شروع به کار کرد.

این تیم با برگزاری غرفه های آشنایی و تهیه پوستر و بروشورهای آموزشی با عنوان “نجات یک زندگی”  زمینه آشنایی دانشجویان را فراهم آورده و پس از ارایه توضیحات و پاسخ به سوالات  به صورت حضوری و مجازی، از  افراد داوطلب برای اهدا ثبت نام به عمل آورده است.

گزارش فعالیت این تیم دانشجویی همزمان با افتتاح  نخستین مرکز جامع سلولهای بنیادی کشور با ارایه لیست افراد مراجعه کننده به بیمارستان شهید قاضی تبریز و پوسترهای چاپ شده به جناب آقای دکتر ستاری انجام گردید. نماینده ی دانشجویی خانم آرزو مداح گزارشی مبنی بر عملکرد این گروه به دکتر ستاری ارائه نمودند، و از طرفی از ایشان تقاضا کردند تا با توجه به اینکه این تیم در نظر دارد با گسترش فعالیت های خود، زمینه آشنایی  تعداد کثیری از دانشجویان و افراد جامعه را فراهم  آورد، حمایت هایی مبنی بر سهولت تشکیل انجمن علمی در این باره و حمایتهای مالی برای تبلیغات را برای این تیم دانشجویی در نظر بگیرند.

There are no comments yet.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).