به گزارش روابط عمومی مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی قطب آذربایجان، به دنبال افتتاح اولین مرکز سلول­های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور در تاریخ ۱۶/۱۱/۹۵ در تبریز، این قطب اقدام به همکاری­های توسعه یافته با حضور اساتید بالینی نموده و در این راستا به برگزاری کارگاه­ها و جلسات هم اندیشی  مرتبط با حیطه های بالینی جهت آشنایی و امور ترجمانی پرداخته است که حاصل آن برگزاری بیش از صد ساعت جلسه مشترک پایه و بالینی و ایجاد تیمی شامل ۳۰ نفر از اساتید بالینی و پایه بوده است.

دکتر کیهان ور معاون ترجمان، فناوری و تجاری سازی مرکز SCARM در ادامه خبر داد که در تاریخ ۹/۱۲/۹۵ اولین مشاوره­ی سلول درمانی از طرف اساتید بالینی به این مرکز ارجاع گردیده است. که به عنوان برگ زرین دیگر به افتخارات این مرکز به عنوان پیشگام ملی در عرصه ی سلول­های بنیادی و پزشکی بازساختی می باشد.

وی افزود پر­واضح است تمامی این تلاش­ها با همکاری مسئولین ذیربط به ویژه ریاست و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز و معاونت علمی و فناوری سلول­های بنیادی حاصل شده و لازم است از زحمات دبیر محترم ستاد جناب آقای دکتر حمیدیه در رسیدن به این مهم کمال تشکر را ابراز داشت.

There are no comments yet.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).