به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی دکتر کیهان ور رئیس کمیته علمی المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ به نقل از مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از شروع توزیع کارت های ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه مورخ ۲۶ دی  خبر داد.

وی گفت: داوطلبان ضمن مراجعه به سامانه Oly.medu.ir، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نموده و از محل حوزه امتحانی و زمان آزمون مطلع شوند و کارت ورود به جلسه می بایست توسط مدیر مدرسه ممهور گردد.

دکتر کیهان ور افزود: مدیران محترم مدارس می توانند پس از ورود به پنل مدیر مدرسه در سامانه مربوطه، نسبت به چاپ کارت های دانش آموزان بصورت گروهی اقدام نماید. ضمنا دانش آموزانی که تا کنون در مهلت قانونی اعلام شده، موفق به پرداخت هزینه ثبت نام در این المپیاد علمی دانش آموزی نشده اند از سه شنبه مورخ ۲۶ دی ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه، ضمن انجام عملیات پرداخت، ثبت نام خود را توسط مدیر دبیرستان، تایید و قطعی نمایند.  بدیهی است عدم اقدام در مهلت تعیین شده، به منزله انصراف از شرکت در المپیاد بوده و کارت ورود به جلسه برای ایشان صادر نخواهد شد.

شایان ذکر است سومین المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی ساعت ۱۴روز جمعه تاریخ ۶ بهمن ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 تاریخ انتشار:۹۶/۱۰/۲۷

There are no comments yet.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).